İle:


8 Haziran 2024 Cumartesi | 21:27


Liseler

Beyzbol

PIAA Playoffları

Sınıf 6A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

LaSalle College (23-3) ile Hazleton (21-4) DeSales Üniversitesi’nde, 16:00; Kenevir tarlası Muhlenberg’de Landisville (20-5) ile Downingtown West (20-5), 19:00

Sınıf 5A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Selinsgrove (21-2) Vali Mifflin’e (20-4) karşı Hershey’de, 16:00; Monsenyör Bonner (19-8) vs. Hollidaysburg (16-5) Doğu Pennsboro’da, 16:00

Sınıf 4A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Danville (19-4) Wenger Field’da Holy Ghost Prep’e (14-8) karşı, 18:30; Indiana (15-10) Fleetwood’a (15-8) karşı Governor’s Park, Bellefonte, 16:00

Sınıf 3A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Neumann-Goretti (19-6) Camp Hill’e karşı Üçlü (17-8) Muhlenberg’de, saat 16:00; Avonworth (17-9) vs. Punxsutawney (17-3) 1st Commonwealth Field, Homer City, 16:00

Sınıf 2A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Wyalusing (19-6) vs. Tri-Vadi (20-4) Central Columbia’da, 16:00; Kel Kartal Bölgesi (22-2) ile Kuzey Yıldızı (21-4) Aloysius Dağı’nda, 15:00

A sınıfı

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Faith Christian (21-0) vs. Piskopos McCort (16-8) Greene Township Park’ta, 16:00; Saegertown (20-3) vs. Eden Hıristiyan (18-6) Slippery Rock Üniversitesi’nde, 15:00

Lakros

PIAA Playoffları

Erkekler

Sınıf 3A

Çeyrek finaller

Cumartesi günkü sonuçlar

Garnet Vadi 17, Lübnan Dağı 8

LaSalle Koleji 11, Manheim İlçesi 4

Radnor 13, Kuzey Allegheny 4

Springfield Delco 13, Downingtown Doğu 1

Yarı finaller

Salı gününün programı

LaSalle Koleji (22-1) Springfield Delco’ya (20-3) karşı; Radnor (19-5) Garnet Vadisi’ne (20-3) karşı

Sınıf 2A

Çeyrek finaller

Cumartesi günkü sonuçlar

Marple Newtown 15, Allentown Merkezi Katolik 3

WC Bayard Rustin 13, Aşağı Dauphin 5

Mars 18, Devon Hazırlık 6

Güney Fayette 10, Kamp Tepesi Üçlü 9

Yarı finaller

Salı gününün programı

Marple Newtown (20-3) – WC Bayard Rustin (18-5); Mars (19-3) vs. Güney Fayette (21-2) saatinde Kuzey Alleghenyakşam 6

Softbol

PIAA Playoffları

Sınıf 6A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Spring-Ford’da Downingtown East (21-5) ile Council Rock South (21-3), 16:00; Central Dauphin (18-3) vs. North Penn (23-3), Lyons Ballfield, Mertztown, 16:30

Sınıf 5A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Pittston Bölgesi (20-1) ile Güney Batı (26-0) Pine Grove’da, 16:00; Thomas Jefferson (14-8) – Central Mountain (16-5) Aloysius Dağı’nda, 16:30

Sınıf 4A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Blue Mountain (25-1) – Northwestern Lehigh (22-4), Lyons Ballfield, Mertztown’da, 18:30; Başpiskopos Wood (13-7) vs. Elizabeth İleri (22-1) Norlo Park Softbol Kompleksi, Mechanicsburg, 16:00

Sınıf 3A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Conwell-Egan (15-3) vs. Juniata (24-2), Millersville Üniversitesi’nde, 16:00; Liman Deresi (20-5) Sharon’a (25-0) karşı Allegheny College’da, 15:00

Sınıf 2A

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Güney Williamsport (23-2) – Bald Eagle Area (20-4) Lock Haven’da öğlen; Neshannock (25-0) Laurel (21-5) karşısında Mohawk16:00

A sınıfı

Yarı finaller

Pazartesi gününün programı

Old Forge (20-6) DuBois’e karşı Merkezi Katolik (21-2) Lock Haven’da, öğleden sonra 2; Chartiers-Houston (20-2) vs. Carmichael’lar (18-2) Peterswood Park’ta, 14:00

Voleybol

Erkekler

PIAA Playoffları

Sınıf 3A

Çeyrek finaller

Cumartesi günkü sonuçlar

Merkez York 3, Delaware Vadisi 2

Parkland 3, Pennsbury 2

Warwick 3, Pennridge 2

Shaler 3, Devlet Koleji 1

Yarı finaller

Salı gününün programı

Cocalico’da Central York (18-0) ile Parkland (19-3), 17:30; Warwick (15-3) vs. Shaler (18-1) saatinde Altoonaakşam 5

Sınıf 2A

Çeyrek finaller

Cumartesi günkü sonuçlar

Exeter 3, Blue Ridge 0

Manheim Merkez 3, Kutsal Kurtarıcı 0

Meadville 3, Aşağı Veliaht 1

Mars3, Batı Shamokin 0

Yarı finaller

Salı gününün programı

Exeter (23-0 – Manheim Central (17-1), Cocalico’da, 19:00; Meadville (19-0) Mars’a (22-0) karşı Shenangoakşam 6

Tüm programlar değişebilir. Puanları bildirmek veya değişiklikleri planlamak için ptrsports@triblive.com adresine e-posta gönderin.



Kaynak